ANA SAYFA ÜRÜNLER POLİÇE VADESİ HASAR İŞLEMLERİ İLETİŞİM BLOG
SBGM Poliçe Sorgulamaları

Poliçe Sorgulamaları

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi online servislerini kullanarak trafik ve kasko poliçenizi sorgulayabilir, yürürlükteki poliçenizin son bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Trafik Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait trafik poliçe bilgilerinizi "Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi" ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Trafik Poliçenizi Sorgulayın

Taşımacılık ve Koltuk (ZYT) Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait kasko poliçe bilgilerinizi "Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi" ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin  detaylarına erişebilirsiniz.

Taşımacılık ve koltuk (ZYT) Poliçenizi Sorgulayın?

Kasko Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait taşımacılık ve koltuk poliçe bilgilerinizi "Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi" ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, indirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Kasko Poliçenizi Sorgulayın

Tıbbi Kötü Uygulama Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Poliçe Sorgulama

Tıbbi Kötü Uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası (ZMSS) poliçelerinin sorgulanabildiği ekrandır.Poliçe anahtar bilgileri ve Hekim bilgileri ile mevcut poliçe ve varsa önceki poliçe bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tıbbi Kötü Uygulama Poliçenizi Sorgulayın?

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz poliçerinin sorgulanabildiği ekrandır. Poliçe anahtar bilgileri, Sigortalı kimlik bilgileri ve plaka bilgisiyle sorgulama yapılarak poliçe ve sigortalı bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçenizi Sorgulayın


Copyright:KocamanSigorta.Com.Tr 2015 I Site Map I Ziyaretçi Defteri I facebook kocamansigorta.com.tr I twitter kocamansigorta.com.tr I youtube kocamansigorta.com.tr
Web Design: Eylül Web Tasarım Ajansı